На служіння до Севільї (Іспанія) прибув новий священник

2 жовтня 2022, 15:52 931

Відтепер у м. Севілья (Іспанія) служитиме о. Іван Надорожний.

На служіння до Севільї (Іспанія) прибув новий священник

«Стараннями Голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владики Степана Суса і з благословення єпарха Стрийського владики Тараса Сеньківа сьогодні [у неділю, 2 жовтня — ред.] своє служіння у м. Севілья для вірних нашої Церкви розпочав о. Іван Надорожний», — йдеться у повідомленні Пасторально-міграційного відділу.

Новий душпастир зі Стрийської єпархії розпочинає своє служіння в ювілейному для спільноти році. У храмі святого Димитрія українці, які проживають у Севільї, моляться вже 10 років.

На свято початку служіння прибув з Мадриду о. Андрес Мартінез Естебан, генеральний вікарій Ординаріяту для східних католиків Іспанії та о. Ґабріель Санчез, делегат від екуменізму при архиєпископській курії у Севільї.

Варто відзначити, що українці у Севільї моляться і творять спільноту новітньої діаспори понад 22 роки. Першим душпастирем для наших людей був іспанець о. Казанова, а його наступником і довголітнім настоятелем спільноти о. Дмитро Савчук.

за матеріалами Пасторально-міграційного відділу