На парафії Святого архистратига Михаїла в Одесі відбулося святкування престольного празника

8 листопада 2023, 11:53 132

У неділю, 5 листопада, на парафії Святого архистратига Михаїла в м. Одеса відбулося урочисте богослужіння з нагоди престольного празника. Цього дня парафіяни святкували третю річницю від дня заснування громади.

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив екзарх Одеський Михайло Бубній. Із владикою співслужили сотрудник парафії о. Олександр Француз і священники екзархату.

У проповіді владика нагадав історію початку боротьби між добром і злом, про святого архистратига Михаїла та його мужню перемогу над злом.

«Сьогодні також точиться боротьба між добром та злом, і кожен із нас повинен розрізняти замасковане зло. Разом зі святим архистратигом Михаїлом, який є покровителем нашої столиці, Бог дарував нам благодать вистояти, і ми переможемо це зло. Кожен на своєму місці нехай працює задля нашої перемоги, захищаючи добро, як покровитель цієї парафії святий архистратиг Михаїл», — наголосив владика Михайло.

У слові на завершення Божественної Літургії єпископ подякував за молитовну присутність усім вірним, гостям, Лицарям Колумба і військовослужбовцям.

Відтак владика Михайло нагородив єпископськими грамотами вірних парафії Святого архистратига Михаїла в м. Одеса за жертовну працю для розвитку парафії Української Греко-Католицької Церкви на Півдні України, а також військове керівництво Південно-територіального управління Військової служби правопорядку ЗСУ.

Сотрудник парафії від імені пароха о. Миколи Слободяна привітав владику і подякував за архипастирський візит, молитву та благословення.

На завершення урочистостей відбулося театралізоване дійство, яке підготували діти катехитичної школи, що діє при парафії, і благодійний ярмарок на підтримку військових.