На Одещині відкрили «Простір, дружній до дитини»

17 липня 2023, 10:19 72

12 липня в парафії Святих верховних апостолів Петра і Павла в м. Южному, що на Одещині, владика Михайло Бубній освятив «Простір, дружній до дитини».

На Одещині відкрили «Простір, дружній до дитини»

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату.

Дитячі кімнати розташовані на цокольному поверсі храму та призначені для дітей різних вікових категорій. Громадський центр «Простір, дружній до дитини» діє в рамках діяльності БФ «Карітас-Одеса УГКЦ».

За словами сотрудника парафії о. Петра Маковецького, дільність простору розпочалася ще в жовтні місяці минулого року. Понад 40 дітей переселенців стабільно отримували соціально-психологічну та педагогічну допомогу. А відтепер простір працює для всіх охочих.

Безпечний простір — це місце зустрічей, місце для дозвілля, для розвитку, відпочинку. Розрахований не лише для дітей, а й для педагогів та батьків. Тут кожен може розраховувати на емоційну підтримку та зростання.