На Інтерактивну карту УГКЦ нанесено душпастирство УГКЦ на Гаваях (США)

16 червня 2023, 10:10 304

Українська католицька місія Святої Премудрості на острові Оаху почала творитися під час вторгнення росії в Україну, коли звідусіль прибували іммігранти, яких підтримували місцеві гавайці. І на разі вона є найзахіднішою позначкою на Інтерактивній карті та найзахіднішим осередком УГКЦ у світі.

На Інтерактивну карту УГКЦ нанесено душпастирство УГКЦ на Гаваях (США)

Крім цього, на Інтерактивну карту УГКЦ упродовж останнього часу було додано нові душпастирські осередки, громади, парафії УГКЦ в Україні, Італії, Люксембургу й інших країнах. Оновлено, доповнено та уточнено об'єкти в Канаді, Польщі, Україні тощо.

Робота над наповненням Інтерактивної карти триває, головно в руслі доповнення й оновлення вже наявної інформації.

Щоб долучитися до наповнення та актуалізації карти, ви можете писати на електронну скриньку проєкту [email protected], а також на фейсбук-сторінку https://www.facebook.com/mapugcc/.

Повна інформація про осередок УГКЦ мала б містити такі пункти:

1) назва парафії або храму (каплиці, монастиря, навчального закладу) + населений пункт, область (або країна);
2) координати;
3) підпорядкування (деканат або протопресвітерство; єпархія або екзархат);
4) фотографія;
5) адреса;
6) контактний телефон;
7) контактна електронна адреса;
8) вебсайт (також сторінки у соцмережах);
9) розклад богослужінь;
10) час сповіді;
11) час, коли храм відчинений;
12) коротка історія парафії і храму;
13) сучасне життя парафії (спільноти, події, заходи);
14) чи у в храмі мощі святих, чудотворне джерело (каплиці), чудотворна ікона.