На Донеччині відбувся з’їзд спільнот «Матері в молитві» Донецького екзархату УГКЦ

13 серпня 2024, 12:51 76

10 серпня на парафії Преображення Господнього в Новодонецьку відбувся черговий з’їзд спільнот «Матері в молитві» Донецького екзархату УГКЦ.

Про це повідомляє пресслужба Донецького екзархату.

До Новодонецька приїхали матері із Запоріжжя, Кривого Рогу, Кам’янського, Олександрівки, Токмака і Петрівки Першої.

Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди з’їзду очолив єпископ-помічник Донецького екзархату Максим Рябуха. Із ним співслужили о. Стефан Попадюк, адміністратор парафії, о. Ігор Пагулич, о. Іван Талайло й о. Мирослав Романів. Участь у молитві взяли також семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

На важливості спільноти «Матері в молитві» наголосив о. Ігор Пагулич, зазначивши, що «такі зустрічі є нагодою, щоб поділитися своїм наболілим та засвідчити Божу силу у важких, часто безнадійних, життєвих ситуаціях».

Парафіянка й учасниця з’їзду Віра Зайчук від імені всієї спільноти висловила слова вдячності священникам.

«З’їзд відбувся в самому неспокійному регіоні наших парафій — у Донецькій області, селищі міського типу Новодонецьке. Нам дуже хотілося підтримати їх своєю присутністю на спільній молитві за наших дітей, за наші українські сім’ї, за хлопців і дівчат, які боронять нашу країну, за справедливий і такий довгоочікуваний мир. Коли ми зустрічаємося, молимося ще натхненніше! Наші молитви лунають ще гучніше, і ми відчуваємо, що сила Божа торкається нас!» — поділилася переживаннями вірна.