На Чернівеччині владика Йосафат Мощич освятив новозбудований храм

28 листопада 2022, 18:00 230

У неділю, 27 листопада, у м. Хотин, що на Чернівеччині, преосвященний владика Йосафат Мощич разом із численним духовенством єпархії очолив Архиєрейську Божественну Літургію та здійснив Чин освячення престолу та новозбудованого храму Преображення Господнього.

На Чернівеччині владика Йосафат Мощич освятив новозбудований храм

Парафіяни разом з адміністратором парафії о. Юрієм Перхуном урочисто зустріли владику, запрошуючи очолити Святу Літургію та освячення нового престолу.

У своїй проповіді єпископ Чернівецький розмірковує над євангельським уривком. «Кровоточива жінка доторкнулася до краю одягу Христа і за своєю вірою отримала зцілення. Так і ми, коли торкаємося Церкви Христа, вона зцілює нас через уділення Святих Таїнств. Тому сьогодні освячуємо цей храм, щоб тут зцілювався люд Божий. Місцева парафіяльна громада є невеликою, тому єпархія вклала сюди значну частину коштів з-поміж жертводавців, аби парафіяни могли молитися у своєму храмі».

Відтак владика Йосафат подякував отцю Юрію, котрий очолив будівництво Церкви, та нагородив отця правом носіння жовтого хреста.

У свою чергу отець Юрій Перхун висловив подяку парафіянам, жертводавцям і добродіям, які у різний спосіб були причетні до спорудження храму.

за матеріалами Чернівецької єпархії УГКЦ