«Молитва допомагала на Майдані і тепер допомагає нашим воїнам», — співачка Руслана в парафії УГКЦ в Афінах

19 листопада 2022, 20:41 264

У парафію УГКЦ в Афінах завітала народна артистка України Руслана, яка засвідчила про силу молитву, що допомагала українцям вистояти під час Революції гідності 2013–2014 років і тепер допомагає українським воїнам протистояти російській агресії.

Співачка відначила, що зустріч із душпастирями УГКЦ у Греції о. Ігорем Посолеником і о. Романом Скрипнюком та парафіянами, які проживають в Афінах, є знаком Божої присутності в її житті. Відправляючись з України до Греції для участі в благодійному концерті, артистка, як зазначила, бажала супроводжувати молитвою добрі справи, заплановані в цій подорожі.

У храмі, де моляться українці, священнослужителі провели молитву за мир в Україні і за всіх, хто постраждав від війни. У молитві взяла участь і народна артистка. «На Майдані у 2013 році з моєї ініціативи розпочалася спільна молитва за Україну. На це мене благословив Блаженніший Святослав. З цього моменту я глибше відчула силу молитви, яка допомагала вистояти на Майдані, і тепер ця молитва допомагає нам та нашим воїнам протистояти російській агресії», — розповіла Руслана.

Артистка подякувала церковній громаді Афін за активну допомогу для ЗСУ і підтримку постраждалих від війни. Спілкуючись з українцями Греції, Руслана розповіла про ситуацію в Україні і те, як передавала українським воїнам вервиці. «Разом із бронежилетами я всім військовим роздавала вервиці. Вони пригортали їх більше, ніж бронежилети. Вони вірять, що молитва, вервиця рятує», — сказала вона.

Священники подякували співачці за спільну молитву, за свідчення про життя військових на передовій і активну діяльність у наближенні перемоги українського народу.

У благодійному концерті разом з українською співачкою Руслани виступатимуть і відомі грецькі виконавці, українські та грецькі дизайнери. Кошти від заходу будуть спрямовані на потреби українських родин та навчання дітей, які постраждали від російської війни в України і зараз перебувають у Греції. Очікується, що на сцені співачка виконає Гімн України разом із дітьми українських шкіл Афін, серед яких будуть і вихованці катехитичної школи УГКЦ.

за матеріалами пресслужби УГКЦ в Греції