Мельбурнська єпархія запустила новий офіційний сайт

14 вересня 2023, 19:41 165

У день Воздвиження чесного і животворного Хреста Господнього Мельбурнська єпархія оголосила про відкриття нового вебсайту.

Мельбурнська єпархія запустила новий офіційний сайт

Владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, зазначив: «Сьогодні ми святкуємо Воздвиження Хреста Господнього - на центральне місце кладемо хрест як могутній засіб спасіння та символ правди. Це дуже символічно, що саме в цей день ми відкриваємо оновлену версію нашого єпархіального сайту, який має служити джерелом правди в цьому світі, щоби проголошувати Добру новину, зокрема для нашої Мельбурнської єпархії. Дуже важливо мати тісний зв’язок зі своїми вірними, не тільки для єпископа і священників, а й щоб усі ми були в контакті. Тому цей новий сайт покликаний послужити певним „мостиком“ між духовенством і вірними, особливо зараз, коли йде війна в Україні. Думаю, наш сайт має особливу місію в цьому».

Новий вебсайт, доступний за адресою catholicukes.au, створений із метою сприяння зв’язку між вірними, єпископом, духовенством і всіма, хто цікавиться діяльністю Мельбурнської єпархії. Серед основних функцій сайту варто виокремити:

1. Інформація про УГКЦ та єпархію. Вірні матимуть змогу поглибити знання про нашу глобальну Церкву та дізнатися більше про історію Мельбурнської єпархії.

2. Інформація про парафії та священників. Відвідувачі зможуть знайти дані про храми, священників, монашество та розклад богослужінь у різних парафіях єпархії.

3. Новини та події. Сайт буде регулярно оновлюватися з оглядами подій, пов’язаних із діяльністю єпархії, а також новинами й оголошеннями.

4. Духовне збагачення. Відвідувачі зможуть отримати доступ до різноманітних духовних матеріалів, інтерв’ю та роздумів.

5. Зв’язок з єпархією. Вебсайт надасть можливість легко сконтактувати із владикою та отцями, поставити запитання або поділитися думками.

Новий вебсайт Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла буде інформаційним та духовним ресурсом для всіх вірян і зацікавлених осіб, маючи на меті підтримку єпархії та її вірних у цей важливий період історії. Це стане не лише місцем поширення інформації, а й символом єдності та підтримки вірних. Тож очікуємо на тісний зв’язок із кожним, щоб разом за допомогою нашого нового сайту творити спільноту у Христі.

за матеріалами Мельбурської єпархії святих апостолів Петра і Павла