«Люди, до яких ви підете служити, вже за вас моляться», — владика Богдан Данило до семінаристів Київської семінарії

22 лютого 2023, 21:23 139

19 лютого спільноту Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відвідав владика Богдан Данило, єпископ єпархії Святого Йосафата з осідком у м. Пармі (штат Огайо, США).

Владика Богдан є головою Патріаршої комісії у справах духовенства, а відповідно в особливий спосіб покликаний Синодом Єпископів, щоб опікуватися всіма студентами духовних семінарій нашої Церкви. Крім того, владика Богдан дбає про формаційний процес як священників, так і тих, хто готується стати, навчаючись у духовних закладах, підтримує Київську семінарію у Княжичах, що особливо цінно та важливо в нелегкі часи війни. Під час візитів до України, послуговуючись доброю нагодою і можливістю, єпископ відвідує семінарії нашої Церкви, спілкується із їхніми вихованцями, провадить молитву й ознайомлюється з потребами семінаристів, щоби скерувати в подальшому ці думки до Синоду.

Зустріч розпочалася із привітального слова отця ректора Петра Жука і щоденних та ранішніх молитов під проводом владики. Звертаючись до студентів, єпископ зазначив, що 24 лютого, у день початку повномасштабної війни, за братів молилося чимало людей. «Ми живемо в час, коли саме від цього молодого покоління Церква потребує дуже багато, адже воно лікуватиме рани сучасної війни, тому навчання і духовна опіка є одним із пріоритетних завдань у теперішньому формаційному процесі», — зазначив єпископ.

за матеріалами офіційного сайту Київської семінарії