«Купи варення — збудуй храм»: У Луцькому екзархаті освятили фундамент храму УГКЦ

18 грудня 2023, 11:57 1379

17 грудня владика Йосафат Говера, екзарх Луцький, під час душпастирського візиту освятив фундамент під храм Благовіщення Пресвятої Богородиці в селищі Стара Вижівка на Волині, кошти для зведення якого шукали через соцмережі та реалізацію чорничного варення.

Про це йдеться на сайті Луцького екзархату УГКЦ.

У слові владика Йосафат наголосив на важливості довіри свого життя Божій волі та Його провидінню, навівши приклад зі Старого Завіту про історію Йосифа, якого брати продали в рабство. Йосиф у всьому покладається на Бога і за це Господь його страждання перемінює на радість!

«Будівництво храму є нелегкою, але благородною справою, за яку Бог благословляє», — наголосив проповідник.

Після Літургії було вручено грамоти за активне служіння у розбудові парафії.

Відтак архиєрей у співслужінні зі священниками екзархату освятив фундамент майбутнього храму, заклав капсулу із фундаційною грамотою, короткою історією парафії і переліком жертводавців.

Варто зазначити, що кошти для зведення фундаменту шукали через соціальні мережі та реалізацію чорничного варення з акцією «Купи варення — збудуй храм». Отець Володимир Улян висловив подяку всім знаним і незнаним жертводавцям та запевнив, що разом із громадою молитиметься за добродіїв.