Командувач Сухопутних військ ЗСУ нагородив Главу УГКЦ «Хрестом Сухопутних військ»

6 травня 2024, 16:48 519

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк нагородив Отця і Главу Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава нагрудним знаком «Хрест Сухопутних військ». Відзнаку командувача Главі Церкви в його резиденції 5 травня вручила очільниця Капеланської служби Командування Сухопутних військ ЗСУ полковниця Лариса Полянська.

5 травня, у свято Воскресіння Христового, Блаженніший Святослав відзначав також своє 54-річчя.

Вручивши відзнаку командувача Сухопутних військ, п. Лариса Полянська передала Патріархові й щирі вітання із днем народження від генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.