Храм Святого Володимира в Канберрі проголошено паломницьким центром для вірян в Австралії

16 грудня 2023, 14:46 100

12 грудня владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, офіційним декретом проголосив храм Святого Володимира у Канберрі (Австралія) місцем щорічного паломництва для вірних Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла.

Про це йдеться на сайті єпархії.

Храм Святого Володимира в Канберрі був обраний місцем щорічного паломництва вірних Мельбурнської єпархії не випадково. Саме цей храм 25 вересня 2014 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Архиєрейської Божественної Літургії оголосив місцем паломництва для всіх вірних українців-греко-католиків, які проживають в Австралії.

Окрім цього, у храмі зберігається копія чудотворної ікони Почаївської Божої Матері та мощі блаженного мученика Володимира Прийми, покровителя мирян.

У січні 2023 року, на прохання владики Миколи Бичка, Апостольська пенітенціарія (судово-адміністративний трибунал Римської Курії), продовжила дар повного відпусту для парафії Святого Володимира в Канберрі ще на 7 років. Вірні, які відвідують цей храм, можуть отримати ласку повного відпусту на Престольне свято; у 4-ту неділю щомісяця на честь чудотворної ікони Почаївської Божої Матері; раз у рік у день, який обирає кожен віруючий. Додатково прочани зможуть отримати ласку повного відпусту щороку у другі вихідні червня, оскільки згідно із декретом Владики Миколи від 12.12.2023 у ці дні відбуватиметься проща вірних Мельбурнської єпархії до Канберри.

«Проща приносить її учасникам неоціненні духовні плоди — очищення серця, навернення, зміцнення віри, духовне і фізичне зцілення. Тому проголошення відпустового центру в Канберрі є неабияким кроком для добра й духовної підтримки вірних Мельбурнської єпархії», — йдеться на сайті єпархії.