Харківський екзархат приєднався до ініціативи «Мільйон дітей моляться вервицю»

19 жовтня 2023, 16:09 83

У середу, 18 жовтня, відбулася Всесвітня молитовна ініціатива «Мільйон дітей моляться вервицю», у якій взяли участь і діти Харківського екзархату.

Харківський екзархат приєднався до ініціативи «Мільйон дітей моляться вервицю»

У катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця у Харкові до присутніх звернувся владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, який заохотив молитися за мир в Україні та світі.

Опісля учні катехитичної школи з катехитами помолилися у спільних наміреннях, особливо за перемогу України та єдність у світі.

Подібні молитовні акції пройшли також на інших парафіях екзархату. Діти молилися, зокрема, в Покотилівському монастирі отців василіан та храмі Пресвятої Тройці м. Полтави.

Нагадаємо, що акція «Мільйон дітей моляться вервицю» розпочалася 2005 року у Венесуелі. З ініціативи Папи Римського акція стала всесвітньою та збирає дітей, священників і катехитів із різних частин світу на спільну молитву.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ