Глава УГКЦ привітав владику Ярослава Приріза з 60-річчям

30 березня 2023, 10:30 994

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав від себе особисто й імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Ярослава Приріза, єпарха Самбірсько-Дрогобицького, голову Богословського відділу Патріаршої курії УГКЦ, із 60-річчям.

Глава УГКЦ привітав владику Ярослава Приріза з 60-річчям

«У цей святковий день, — мовиться в тексті грамоти, — складаємо молитовну подяку Господеві за дар вашого життя, святительського служіння та всі дари, якими Він так рясно вас наділив і які ви щедро примножили впродовж свого служіння Богові, Церкві та рідному народові. Дякуємо також вашим батькам, настоятелям і виховникам Чину Найсвятішого Ізбавителя за добрий приклад віри».

Глава УГКЦ відзначив, що богопосвятне служіння ювіляра, поєднане з науковою діяльністю, принесло чимало плодів для нашої Церкви, коли вона переживала період відродження після десятиліть підпільного життя.

«Не можемо оминути увагою і вашої сумлінної праці в Богословському відділі Патріаршої курії, який ви очолюєте протягом багатьох років. Прохаючи в милосердного Господа винагородити вас сторицею за ваші старання для Його слави, складаємо вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — йдеться у листі.

«Бажаємо, щоб Всевишній благословив вас міцним здоров’ям і надалі засилав вам свої дари. Нехай благодать Святого Духа супроводжує вас і допомагає вам виконувати Божу волю. Поручаю вас заступництву Пресвятої Богородиці. Нехай Вона покриває вас своїм покровом і буде вашою молільницею та помічницею в усіх потребах», — побажав Глава Церкви владиці Ярославові.