Глава УГКЦ привітав владику Василя Івасюка з 20-річчям єпископської хіротонії

28 вересня 2023, 10:54 1289

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав єпарха Коломийського владику Василя Івасюка з нагоди 20-ї річниці архиєрейської хіротонії.

Глава УГКЦ привітав владику Василя Івасюка з 20-річчям єпископської хіротонії

«Рівно 20 років тому з рук світлої пам’яті патріарха Любомира Ви отримали єпископську хіротонію, що стала джерелом щедрих Божих ласк для нашої Церкви на терені Одеського-Кримського екзархату, який у той час активно розвивав свої структури», — мовиться у вітальному листі.

Відтак служіння владики Василя як єпарха Коломийського, зазначено у привітанні, принесло чималі плоди для вірних Церкви на півдні Галичини, які під час підпілля зазнали переслідувань, але склали гідний приклад віри.

«Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею за старання, складаємо вам сердечну подяку та висловлюємо визнання та похвалу. Хай цей час, який ще призначить Вам Господь, буде мирним і благословенним», — побажав Глава УГКЦ.

Вітального листа Блаженнішого Святослава владиці Василію Івасюку вручили сьогодні в Управлінні Коломийської єпархії на зборах протопресвітерів.