Глава УГКЦ іменував отця Петра Васла митрофорним протоієреєм

15 червня 2023, 07:54 1084

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав іменував о. Петра Васла, генерального вікарія та канцлера Філадельфійської архиєпархії УГКЦ, митрофорним протоієреєм та уділив право носити митру.

Глава УГКЦ іменував отця Петра Васла митрофорним протоієреєм

Нагороду священникові вручив владика Борис Ґудзяк, архиєпископ і митрополит Філадельфійський, 11 червня під час Архиєрейської Божественної Лiтургії в церкві Святих Петра і Павла в м. Ембридж, штат Пенсильванія (США).

Як мовиться у Декреті Глави Церкви, сердечну подяку, визнання і похвалу о. Петро Васло одержав за ревне служіння для Божої слави та добра Української Греко-Католицької Церкви, а також жертовне священниче служіння, що увінчалося численними плодами, серед яких оживлення парафіяльного життя та сумлінне служіння на важливих церковних урядах, зокрема ректора семінарії у Вашингтоні, судового вікарія, члена колегії єпархіальних радників.

«Нехай милостивий Господь щедро винагородить вас своїми дарами, даючи вам силу і наснагу в доброму здоров’ї жити у святості й любові до Нього та продовжувати боговгодне служіння», — побажав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ,
фото Філадельфійської архиєпархії УГКЦ