Для дітей катехитичної онлайн-школи «Промінь світла» організували християнський відпочинок

31 липня 2024, 10:49 67

«Живе телебачення» покликало учнів школи на традиційний табір «Ковчег». Його організували цього року на базі реколекційного центру Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ «Еммануїл», що в Дрогобичі.

Про це йдеться на сайті «Живого телебачення».

Проведення літнього табору для учнів із школи «Промінь світла» стало традиційним підсумком праці протягом навчального року. Цього року табір тривав з 22 по 28 липня та охопив дітей із різних частин України та навчальних класів катехитичної школи.

Під час табору учні мали не лише ігрову чи навчальну програму, а й спільно відвідали цікаві місця, зокрема старовинну солеварню у Дрогобичі, зоопарк «Лімпопо» та державний заповідник «Тустань», де оглянули музей, церкву та фортецю.

Упродовж тижня учасники табору мали катехизації із духівником о. Христофором Кушпітом, ЧСВВ, с. Антонією Пічугою зі Згромадження сестер Пресвятої родини та братами-семінаристами Тарасом Гардигурою та Нестором Височанським із Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Темою навчання віри стали приклади святих нашої Церкви та визначення їхніх чеснот.

Особливістю табору були також цікаві майстерки. Кожен міг обрати гурток за своїми вподобаннями. Їх було чотири: «Медіа», «Іконопис», «Музичний» і «Театральний».

Табір завершився спільною Божественною Літургією із батьками, яку очолив директор «Живого телебачення» о. Ігор Яців, який є також засновником катехитичної школи «Промінь світла».