День відкритих дверей в Івано-Франківській семінарії

20 квітня 2024, 11:00 30

У суботу, 20 квітня, в Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата відбудеться «День відкритих дверей 2024» для всіх охочих абітурієнтів.

День відкритих дверей в Івано-Франківській семінарії

Про це зазначають на офіційному сайті формаційного закладу.

Реєстрація розпочнетьсяо 09:30 год за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 64, у приміщенні Івано-Франківської духовної семінарії.

Захід розпочнеться у семінарійному храмі о 10:00 год.

Протягом зустрічі абітурієнти матимуть змогу почути, із яких частин складається навчально-формаційний процес. Зокрема кожен присутній дізнається про щоденний побут семінаристів, розпорядок дня, а також різні види навчальної та практичної діяльності кандидатів до священства.

Під час екскурсії вступники відвідають семінарійний храм, рефектар, рекреаційну кімнату, келії для проживання, підвальні приміщення та інші місця.

Контактна інформація за тел.: +38 (0342) 78 52 36

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ