«Бути і служити там, де є найбільша потреба»: Глава УГКЦ привітав настоятельку Згромадження сестер служебниць

15 липня 2023, 13:41 1504

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у листі привітав с. Софію Славомиру Лебедович із переобранням її на наступні шість років генеральною настоятелькою Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії та обранням нових дорадниць, відтак подякував за служіння і запевнив у своїй відкритості до всіх ініціатив, які будуть спрямовані на розвиток нашої Церкви та проголошення Божого слова.

«Складаю вдячність Господу Богові, який зіслав свої щедрі дари для всіх учасниць Загальної виборчої капітули, що проходить у Вічному місті, та за молитвами співзасновниці Згромадження блаженної Йосафати і Ваших співсестер знову вдостоїв Вас цього відповідального служіння», — звернувся Глава Церкви до с. Софії у привітальному листі.

Блаженніший Святослав зазначив, що служіння генеральної настоятельки припадає на нелегкі роки як для України, у якій вже понад рік точиться повномасштабна війна, так і для інших країн. Проте місія сестер служебниць залишається незмінною: бути і служити там, де є найбільша потреба і свідчити своїм життям про милосердного Бога.

«Запевняю Вас у своїй відкритості до всіх Ваших ініціатив, які будуть спрямовані на розвиток нашої Церкви, проголошення Божого слова та добра боголюбивого люду, — підкреслив Предстоятель і додав: — Молюся, щоб наступний період Вашого урядування був позначений зміцненням Згромадження і покликаннями до богопосвяченого життя».

«Вимолюю для Вас потрібних Божих дарів для здійснення Вашого служіння. Поручаю Вас опіці Пречистої Богородиці й уділяю Вам своє архипастирське благословення», — побажав с. Софії Лебедович Глава УГКЦ.

Як ми раніше повідомляли, XV Генеральна капітула Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії переобрала с. Софію Лебедович із провінції Матері Божої Неустанної Помочі з Польщі генеральною настоятелькою та обрала нову генеральну раду на наступні шість років (2023–2029).