Брати спільноти Тезе помолилися з вірянами Донецького екзархату

21 жовтня 2024, 08:30 19

16 жовтня у храмі Покрову Пресвятої Богородиці у Дніпрі відбулася молодіжна молитва за мир у стилі Тезе.

Брати спільноти Тезе помолилися з вірянами Донецького екзархату

Про це повідомляє пресслужба Донецького екзархату.

У молитві взяли участь владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату, брати спільноти Тезе Бенуа, Жан-Даніель і Хан-Йол та молодь із різних куточків Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей.

Молитовні чування супроводжував молодіжний музичний колектив із парафії Святого Володимира в Запоріжжі.

Після молитви брати спільноти Тезе звернулися з вітальним словом до вірних Донецького екзархату, зазначивши, що «вони є словом відваги, надії і витривалості в цей складний час».

«Ми хочемо запевнити вас, що у Франції, Кореї та інших частинах світу ми не забуваємо про вас, а постійно є поруч. Дякуємо вам за свідчення відваги!» — наголосили гості.

Водночас владика Максим зауважив, що «як це цінно — бути разом. Бо тільки разом, дивлячись в очі Богові, ми віднаходимо надію і розуміння того, що наше життя було створене для вічності».