Блаженніший Святослав у базиліці Святого Петра до українців: Ми не маємо права жити у своє власне задоволення

11 вересня 2023, 08:30 574

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав подякував українським біженцям та емігрантам, які прийшли в базиліку Святого Петра у Ватикані на спільну молитву біля гробу святого апостола Петра та священномученика Йосафата Кунцевича.

«Дивлюся на вас і плачу, — сказав Глава Церкви, — бо ваша Україна плаче за вами. Але я знаю, що Бог нас любить, і в один день ми всі повернемося додому. Силою любові до нашої Батьківщини, до нашого народу, ми переможемо!».

Духовний лідер переконує: «Цей ворог, який прийшов вбивати, нищити, знущатися, вигублювати — втече з нашої землі. Але ми мусимо до цього дня, не покладаючи рук, кожного дня працювати і молитися, все робити для того, щоб цей день настав. Коли ворог вбиває, ми служімо життю, рятуймо життя, творімо простір життя і любові, простір гідності людини!».