Біля катедрального собору в Харкові провели великодні гаївки

20 квітня 2023, 17:59 160

Під час Великодніх свят біля катедрального собору Святого Миколая Чудотворця у м. Харкові діти та молодь зібралися на гаївки. Це передовсім учні катехитичної школи, які впродовж останнього року двічі на тиждень приходять до церкви на заняття.

Біля катедрального собору в Харкові провели великодні гаївки

Оскільки навчання у харківських школах дистанційне, то живі зустрічі в соборі є доброго нагодою для спілкування й розвитку. Варто сказати, що разом із дітьми на катехизацію приходять і їхні батьки, які також взяли участь у гаївках.

«Кривий танець», «Струмочок», «Царівна» й інші гаївки з руханками дуже сподобалися малим харків’янам, а гарна погода лише сприяла святковому настрою.

До великодніх забав долучилися і семінаристи Дрогобицької духовної семінарії, які перебували на місіях у Харкові.

Додамо, що діти прийшли на гаївки у вишитих сорочках, які для них зібрали і передали мешканці Львівщини в межах проєкту «Вишиванка на Великдень — дітям війни».

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ