Біля храму у Вишгороді створили пункт заряджання електронних приладів

2 листопада 2022, 18:49 113

Після чергових обстрілів критичної інфраструктури України люди в містах і селах залишились без електроенергії, а через це втратили можливість дистанційно навчатися і працювати. Відтепер при соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ усі охочі зможуть скористати з пункту для заряджання електронних приладів.

Біля храму у Вишгороді створили пункт заряджання електронних приладів

Душпастир пояснив, що у цей важкий час особливо потрібно об’єднуватися навколо добрих ініціатив громади та Церкви. «Через це разом зможемо наблизити перемогу та мир для нашого народу. Для цього багато не потрібно. Достатньо лише зауважити потреби інших людей та відповідно на них реагувати. Саме так виникла ініціатива, щоб біля нашого храму розмістити пункт для зарядок електронних приладів. Сьогодні багато людей втратили у своїх оселях світло та можливість дистанційно працювати, навчатися або комунікувати зі суспільством. Щоб зарадити цим сучасним викликам, ми лише надали доступ до електромережі, а завдяки цьому хтось зможе продовжити працювати та навчатися для добра нашого народу», — наголосив священник.

за матеріалами пресслужби Київської архиєпархії