Апостольський екзарх для українців в Італії рукопоклав нового священника

19 лютого 2024, 18:24 294

18 лютого, у першу неділю Великого посту за григоріанським календарем, у катедральному храмі Жировицької Богородиці та святих мучеників Сергія і Вакха владика Діонісій Ляхович під час Архиєрейської Божественної Літургії рукопоклав у сан священника Святослава Макара, студента Папського університету святого Томи Аквінського «Анджелікум».

Апостольський екзарх для українців в Італії рукопоклав нового священника

Про це йдеться на сайті Апостольського екзархату в Італії.

Під час проповіді владика Діонісій зазначив: «Дорогі брати і сестри! Сьогодні диякон Святослав стане священником на зразок Ісуса Христа, стане пастирем Божого Народу, готовим на всяку жертву. А також стане іконою, через яку Бог промовлятиме. У книзі Буття читаємо, що „Бог сотворив людину на свій образ; на Божий образ сотворив її“ (Бт. 1,27). Тому, коли кажемо, що людина створена на образ Божий, то тим визнаємо, що людина покликана до того, щоби бути свідком надприродного світу, бути іконою Бога живого для народу».

Наприкінці архєрей звернувся до о. Святослава: «Дорогий Святославе, як архиєрей молитимуся за тебе, щоб ти був достойним стати без гріха перед святим Божим жертовником, проповідувати Євангеліє Царства Божого, освячувати слово Божої істини, приносити Богові дари і жертви духовні, щоб оновлювати людей купіллю відродження. Все в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків».

Після Божественної Літургії кожен із присутніх отримав благословення від нововисвяченого ієрея.