27 червня у Старуні відбудеться проща на честь блаженних новомучеників УГКЦ

27 червня 2024, 18:00 94

У четвер, 27 червня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня на Івано-Франківщині, відбудеться проща на честь блаженних новомучеників Української Греко-Католицької Церкви.

27 червня у Старуні відбудеться проща на честь блаженних новомучеників УГКЦ

Про це анонсують на фейсбук-сторінці Відпустового центру.

Особливі моління очолить владика Кеннет Новаківський, єпископ єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні (Великобританія) у співслужінні з владикою Миколою Семенишиним, єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії.

У межах прощі відбудеться освячення 28 ікон українських новомучеників, які святий папа Іван Павло ІІ у 2001 році проголосив блаженними. Протягом кількох останніх місяців віряни з різних куточків Прикарпаття виявляли добру волю пожертвувати кошти для створення ікон блаженних новомучеників.

Програма прощі:

18:00 — Архиєрейська Божественна Літургія