«Живе телебачення» оголосило переможців онлайн-конкурсу хорів

15 серпня 2023, 10:55 2071

Церемонія нагородження відбулася 13 серпня під час святкування 10-річчя медіа-структури УГКЦ у Львові.

«Живе телебачення» оголосило переможців онлайн-конкурсу хорів
Нагородження диригента хору «Cantores Dei»

Переможцем конкурсу обрали хор «Cantores Dei» з парафії Вознесіння ГНІХ м. Львів. Лауреатом другої премії став хор «Dominus», м. Львів, парафія Різдва Пресвятої Богородиці. Третє місце за рішенням професійного журі здобув хор «Sonorous» з парафії Святих Апостолів Петра і Павла м. Комарно Львівської області.

До складу професійного журі входили Галина Бабій — ведуча Українського радіо та «Воскресіння. Живе радіо», Роман Рудницький — регент хору Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ та о. Андрій Бунь — диригент хору «Оранта» Дрогобицької духовної семінарії.

Хор-переможець конкурсу «Cantores Dei» співав 13 серпня під час Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав із нагоди святкування 10-річчя «Живого телебачення».

Хор «Cantores Dei» з парафії Вознесіння ГНІХ у Львові з Блаженнішим СвятославомХор «Dominus» з парафії Різдва Пресвятої Богородиці у ЛьвовіДиригент хору «Sonorous» парафії св. Петра і Павла з м. КомарноДиригент хору «Благословення» з ЧервоноградаДитячий хор «Gloria» храму архистратига Михаїла з с. РудникиНагородження молодіжного камерного хору «Теотокос» парафії Різдва Пресвятої Богородиці зі Львова

Окрім переможців, яких обрало професійне журі, обрали лауреатів премії глядацьких симпатій. Перше місце віддали хору «Благословення» з м. Червоноград із парафії Священномученика Йосафата. Другу премію глядачі присудили дитячому хору «Gloria» храму Архистратига Михаїла зі села Рудники. Третє місце посів молодіжний камерний хор «Теотокос» парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Львові.

Також «Живе телебачення» обрало свого фаворита серед колективів — «Тріо Ластівки» з Новояворівська.

Загалом на електронну скриньку «Живого телебачення» надійшло понад 70 матеріалів. Серед учасників також хори УГКЦ із Мельбурна, Болоньї, Мюнхена, Кракова.

Ознайомитися з конкурсними роботами можна тут.

Живе телебачення