«Живе ТБ» з нагоди свого десятиріччя оголошує конкурс парафіяльних хорів

20 липня 2023, 23:00 1220

«Живе телебачення» цього року святкує своє десятиріччя. З цієї нагоди цей церковний медіаресурс оголошує онлайн-конкурс парафіяльних хорів.

«Живе ТБ» з нагоди свого десятиріччя оголошує конкурс парафіяльних хорів

Як взяти участь?

· Оберіть пісню, яку люблять парафіяни вашого храму (рекомендуємо звернути увагу на давні церковні твори, які не всі і не скрізь знають).
· Запишіть відео із виконанням пісні.
· Надішліть матеріал нам за адресою: [email protected].
· Відеоматеріали приймаємо до 20 липня 2023 року. Ми опублікуємо їх каналі «Живого телебачення» у YouTube.

Переможців конкурсу оберуть самі глядачі (показником стане кількість переглядів) та у кількох номінаціях професійне журі.

Один із призів — фільм із циклу «Жива парафія», який команда «Живого телебачення» створить про вашу парафіяльну спільноту.

Парафіяльний хор-переможець візьме участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час святкування 10-річчя «Живого телебачення».

А ще у нас багато ексклюзивних сюрпризів для учасників конкурсу.

За посиланням є положення конкурсу.

Живе телебачення — 10 років єднаємо!