За отця Григорія Назара в річницю його смерті молилися в Горлицях

16 травня 2024, 11:34 116

14 травня минула перша річниця від дня, коли упокоївся в Бозі о. Григорій Назар, багаторічний співробітник Комісії УГКЦ у справах молоді та голова Молодіжної комісії Перемишльсько-Варшавської архиєпархії. Цього дня на спільну молитву в Горлиці (Польща) з’їхалися майже всі священники Краківсько-Горлицького деканату й околиць, а також вірні з Лемковини. Божественну Літургію очолив місцевий декан — о. Петро Павлище із Кракова, а проповідь виголосив о. Іван Піпка із Криниці.

За отця Григорія Назара в річницю його смерті молилися в Горлицях

Про це повідомила пресслужба архиєпархії.

Під час Літургії проповідник наголосив, що блаженної пам’яті о. Григорій був людиною, яка старалася жити з людьми і показувати, що пам’ятає про них через систематичні телефонні розмови та зустрічі. Довгі роки о. Григорій співпрацював із «Сарептою» та очолював Молодіжну комісію Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ. Праця з молоддю була не тільки його служінням, але й хобі. У тому напрямі священник зреалізував багато проєктів, які продовжують існувати і нині.

На днях відбудеться піша молодіжна проща до м. Ярослав у межах загальномитрополичої прощі, де перебуває чудотворна ікона Богородиці — Милосердя Двері. Молодь вперше йтиме такою прощею і нестиме копію ікони Богородиці, яку для нашої молоді, за стараннями о. Гриця, поблагословив Папа Франциск.

Опісля присутні помолилися Панахиду за упокій душі о. Григорія, яку очолив адміністратор парафії в Горлицях — о. Петро Качмар із Лося. Відтак охочі поїхали в Новицю, де на «Сарепті» відбулися відкриття куточку пам’яті о. Григорія та вечір спогадів про покійного приятеля.