З 25-річчям священничих свячень владику Бориса Ґудзяка привітав Глава УГКЦ

26 листопада 2023, 22:46 1009

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Бориса Ґудзяка, архиєпископа і митрополита Філадельфійського, із нагоди 25-ї річниці ієрейських свячень.

З 25-річчям священничих свячень владику Бориса Ґудзяка привітав Глава УГКЦ

«Дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та за всі дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили», — йдеться у вітальній грамоті.

Із молитовною вдячністю Блаженніший Святослав згадав владику Софрона Мудрого, з рук якого владика Борис 26 листопада 1998 року отримав дар священства.

«Ваше жертовне священниче служіння, — звернувся Глава УГКЦ до митрополита Філадельфійського, — яке Ви поєднували з наполегливою працею на посаді ректора Українського католицького університету, готувало Вас до прийняття ще більшого дару — архиєрейських свячень. Ви виховали сотні молодих сердець у любові до Бога, своєї Церкви і Батьківщини. Джерелом натхнення для цієї праці був саме дар священства». Прохаючи в милосердного Господа винагородити владику Бориса сторицею за його старання, Блаженніший Святослав склав йому сердечну подяку та висловив визнання і похвалу.

«Прийміть наші побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і рідного народу — на многії і благії літа», — побажав Предстоятель.