Видання NV назвало людей десятиріччя, до яких віднесли ієрархів УГКЦ

18 травня 2024, 11:00 1179

Патріарх Любомир, Блаженніший Святослав, митрополит Борис Ґудзяк — серед людей десятиріччя за версією видання NV.

Видання NV назвало людей десятиріччя, до яких віднесли ієрархів УГКЦ

Із допомогою авторитетних експертів і читачів редакційна рада NV сформувала лістинг співвітчизників, які протягом останніх 10 років відігравали провідну роль в Україні.

У рубриці «Суспільство», зокрема відзначені: патріарх Любомир Гузар (1933–2017), який був очільником Української Греко-Католицької Церкви й моральним авторитетом для багатьох українців; Блаженніший Святослав Шевчук, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, визнаний суспільством лідер Церкви; Борис Ґудзяк, президент Українського католицького університету, митрополит Української Греко-Католицької Церкви, має незмінну велику повагу в суспільстві. А також Мирослав Маринович, експроректор Українського католицького університету, дисидент, правозахисник, інтелектуал.