«Ви стали носієм Господнього милосердя та Його вічного миру», — Глава УГКЦ привітав владику Йосафата Мощича з 10-річчям хіротонії

3 серпня 2024, 13:46 3223

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав владику Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького, із 10-річчям архиєрейської хіротонії.

У вітальній грамоті Предстоятель відзначив, що цю ювілейну дату владика Йосафат святкує, коли на землях України триває загарбницька війна, яка принесла із собою страшні руйнування, страх і зневіру.

«Ваше служіння як єпископа в цих важких умовах є нагодою кріпити віруючий люд вічним Божим словом надії. Для жителів Буковини, зокрема наших вірян, Ви стали носієм Господнього милосердя та Його вічного миру. Високо цінуємо Ваше служіння в лоні Синоду Єпископів Івано-Франківської митрополії», — мовиться у грамоті.

«Прохаючи в Господа Бога винагородити Вас сторицею за Ваші старання, складаємо вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Бажаємо Вам допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і рідного народу на многії і благії літа», — побажав Отець і Глава УГКЦ єпарху Чернівецькому.

Додамо, що єпископська хіротонія владики Йосафата Мощича відбулася 3 серпня 2014 року під час Всеукраїнської прощі до чудотворного образу Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич) на Івано-Франківщині. Головним святителем став Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, а співсвятителями — архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк та архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.