«Всі Святі»: у Люрді відбувся осінній дитячий табір

2 листопада 2023, 12:07 84

З 22 по 29 жовтня асоціація «Християнські Канікули» підготувала дітям із паризької єпархії Святого Володимира Великого осінню пригоду в м. Люрд (Франція). Табір мав тему «Всі Святі» та став часом духовного зростання і незабутніх моментів для дітей.

«Всі Святі»: у Люрді відбувся осінній дитячий табір

Про це йдеться на сайті єпархії Святого Володимира Великого в Парижі.

Центральним у таборі було прийняття Святого Таїнства Покаяння та Євхаристії. Маленькі учасники мали виняткову можливість помолитися Молебень до Пресвятої Богородиці та взяти участь у процесії Молитви на вервиці.

Поза духовними враженнями, діти мали різноманітні активності, як-от турнір із волейболу, вікторини, великі ігри, нічні чування, танці й багато інших розваг.

Табір об’єднав 40 дітей із різних парафій єпархії: собору Святого Володимира Великого, парафії Всіх Святих у Венсені, душпастирства Святого Духа в Сен-Жермен-ан-Ле, парафії Святих Бориса і Гліба у Санлі, душпастирства Турне (Бельгія), парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Люрді.

Тиждень був незабутнім, сповненим духовності та радості. Ми всі щасливо повернулися додому, набагато ближчі один до одного та Бога.

«Наша глибока вдячність іде до всіх, хто зробив свій внесок у здійснення цього табору», — зазначено на сайті єпархії.