«Ворог не залишає наміру знищити нас»: Львівський митрополит висловив співчуття постраждалим від ракетних ударів у Львові

29 грудня 2023, 22:15 158

Архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк висловив співчуття та підтримку всім постраждим унаслідок ракетного удару по Львові 29 грудня, де 1 людина загинула і 15 постраждало.

Про це повідомляє пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ.

«Дорогі вірні нашої Церкви та мешканці Львівщини, цієї ночі ми пережили жахливі терористичні атаки російських військових на мирне населення нашої України. Відвічний ворог не залишає наміру знищити нас. Щодня у наших храмах молимося, щоб Господь підтримав воїнів і дарував перемогу. Коли весь світ прославляє новонароджене Дитя, ворог лютує і вбиває невинних.

Усім, особливо потерпілим, висловлюємо молитовну підтримку. Відчуваємо це спільне горе і біль. Надіємося і благаємо, щоб Господь найшвидше завершив цю криваву війну! Нашому війську, усім українцям та українкам — слава! Правда перемагає, правда на нашому боці! З нами Бог!» — йдеться у повідомленні на сайті архиєпархії.