Владики Синоду УГКЦ відвідали головний осідок Василіанського чину

10 вересня 2023, 09:50 1897

У суботу, 9 вересня, члени Синоду Єпископів УГКЦ завітали до осідку головної управи Василіанського чину святого Йосафата в Римі.

Владики Синоду УГКЦ  відвідали головний осідок Василіанського чину

Кульмінацією зустрічі стало богослужіння Молебню до святого священномученика Йосафата, яке очолив владика Діонісій Ляхович, апостольський екзарх в Італії, у співслужінні з о. Іллею Броновським, генеральним вікарієм Василіанського чину.

Спільна молитва у храмі Царя Христа була нагодою просити в Бога дару єдності Церков, щоб за прикладом святого Йосафата бути тими, які приводять людей до зустрічі з Христом.

Після богослужіння протоархимандрит Василіанського чину о. Роберт Лисейко висловив вдячність Отцю і Главі УГКЦ Блаженнішому Святославу, всім прибулим єпископам та працівникам Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ за спільну молитву.

«Для нас особливо радісно, що ці відвідини відбуваються у рік святкування 400-річчя мученицької смерті святого священномученика Йосафата — ченця, який через свій монаший подвиг став тим, хто дав поштовх до відродження чернецтва в Київській Церкві», — зазначив генеральний настоятель Чину святого Василія Великого. На завершення він висловив надію, що спільна братня зустріч служитиме більшому добру і розвитку Церкви.

за матеріалами офіційного сайту ЧСВВ