Владика Степан Сус зустрівся з вікарієм Бухарестської єпархії Румунської Православної Церкви

14 квітня 2024, 19:30 150

Під час саміту Світового конгресу українців, який цими днями відбувся в Бухаресті (Румунія), голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус зустрівся з вікарієм Бухарестської єпархії Румунської Православної Церкви владикою Тимотеєм Праховяну.

Про це повідомляє Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

Владика Степан передав через нього вітання від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава патріархові Румунської Православної Церкви Блаженнішому Даниїлу, а також висловив слова вдячності всьому румунському народу за молитви, підтримку та солідарність з Україною в час повномасштабного російського вторгнення.