Владика Микола Бичок відвідав парафію УГКЦ у Брізбені в Австралії

22 травня 2024, 13:20 62

У неділю, 19 травня, владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, відвідав парафію УГКЦ Покрову Пресвятої Богородиці у Брізбені, що в Австралії.

Владика Микола Бичок відвідав парафію УГКЦ у Брізбені в Австралії

Про це повідомила пресслужба Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла.

У цей радісний день, свято Зіслання Святого Духа за григоріанським календарем, владика Микола прибув до Брізбена, щоб помолитися разом із місцевими вірними. Архиєрей очолив Божественну Літургію, під час якої з ним співслужив о. Стефан Сапун, адміністратор парафії Покрову Пресвятої Богородиці.

Під час проповіді владика Микола роздумував про дари, які апостоли отримали після Зіслання Святого Духа, і нагадав вірним: «Святий Дух зійшов на кожного з нас через Святу Тайну Миропомазання. Завдяки цьому ми стали правдивими воїнами Христовими, а наше тіло — храмом Святого Духа. Про цю велику істину пригадує нам святий апостол Павло та настановляє нас так жити: „Хіба ж не знаєте, що ваше тіло — храм Святого Духа, який живе у вас? Його ви маєте від Бога, тож уже не належите до себе самих. Ви бо куплені високою ціною! Тож прославляйте Бога у вашому тілі!“ (1 Кор. 6, 19–20)».

Владика закликав вірних не переставати молитися за Україну та наших воїнів: «У цей день П’ятидесятниці молімося за наших воїнів, щоби Святий Дух наділив їх усіма необхідними дарами для боротьби з видимими і невидимими ворогами». Після Божественної Літургії всі разом помолилися за мир і спокій в Україні та наше військо.

Відтак присутні зібралися в парафіяльній залі, де за смачним частуванням мали можливість поспілкуватися та разом відсвяткувати Зіслання Святого Духа.