Владика Кеннет Новаківський здійснив душпастирський візит до Ірландії

18 липня 2023, 16:36 297

Впродовж 13–16 липня владика Кеннет Новаківський, апостольський візитатор для українців в Ірландії та Північній Ірландії, разом з о. Андрієм Малишем та о. Віталієм Федуном здійснив душпастирський візит до Ірландії. Єпископ відвідав, зокрема, українську греко-католицьку парафію в Дубліні, де цього року для дітей вперше провели «Веселі канікули з Богом».

Владика Кеннет Новаківський здійснив душпастирський візит до Ірландії
Зустріч владики Кеннета в парафії в Дубліні, 16 липня 2023 року

Про це повідомляється на фейсбук-сторінках Лондонської єпархії Пресвятої родини та УГКЦ в Ірландії.

Візит розпочався у п’ятницю, 14 липня, із зустрічі з духовенством УГКЦ в Ірландії та Божественної Літургії в монастирі отців редемптористів у Лімерику. У Літургії взяло участь багато вірних, зокрема нещодавно прибулі українці. Вони мали змогу поспілкуватися з єпископом.

У суботу, 15 липня, Апостольський нунцій в Ірландії архиєпископ Луїс Маріано Монтемайор прийняв владику Кеннета у своїй резиденції в Дубліні.

Зустріч в Апостольській нунціатурі в ДублініЗустріч зі священниками УГКЦ, які служать в ІрландіїЛітургія в монастирі отців редемптористів у Лімерику, Ірландія

Пізніше того ж дня владика Кеннет зустрівся з українськими дітьми, учасниками першого дитячого табору «Веселі канікули з Богом», що відбувався від 10 до 16 липня при парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні. У неділю, 16 липня, на цій же парафії, яка діє при римо-католицькій парафії Розради Матері Божої, владика Кеннет у співслужінні о. Андрія Малиша та о. Василя Корнiцького, душпастиря УГКЦ в Дубліні, звершив Архиєрейську Божественну Літургію. На спільну молитву прийшло багато українців у вишиванках.

Наприкінці Служби Божої архиєрей повідомив, що з 1 вересня 2023 року Українська Греко-Католицька Церква в Ірландії переходить на григоріанський календар.

Опісля о. Василь Корніцький і владика Кеннет привітали дітей, які завершили табір «Веселі канікули з Богом», і вручили їм сертифікати «Чемної дитини». Також отець Василь подякував семінаристам Святославові Дідуху та Володимирові Михайлишину за допомогу в проведенні табору та усім, хто допомагав в організації активностей та дозвілля для дітей.

Літургія в парафії УГКЦ у ДублініПерші «Веселі канікули з Богом» в Дубліні (10–16 липня 2023 року)