«Відкрита Церква» чекає кожного!

2 березня 2023, 19:00 41

На «Живому телебаченні» розпочинається новий сезон програми «Відкрита Церква». Формат оновили. Цього разу на глядачів чекає ще більше новин із життя УГКЦ. Також у студії «Живого телебачення» ви побачите ще більше гостей, нові рубрики й одержете неочікувані поради, зокрема від отців і богопосвячених осіб.

«Відкрита Церква» чекає кожного!

Режисери та журналісти програми хочуть показати, що життя Церкви сповнене багатьма цікавими подіями. Господь прагне бачити своїх дітей щасливими, а молитва і служіння християнина іноді набувають неочікуваного, однак дуже любого Господеві формату.

Як віднайти своє місце у храмі? Чим сьогодні живе УГКЦ? Чи достатньо відвідувати богослужіння у неділю та свята для доброго християнина? Як будувати міцні стосунки з ближніми та чому важливо дбати про своє тіло? Про все це розповідають ведучі й гості програми «Відкрита Церква» щочетверга о 19:00 на «Живому телебаченні».