Відбулася Всецерковна інтелектуальна гра «Хто? Де? Коли? — 2024»

18 червня 2024, 13:28 103

15 червня у Львові відбувся завершальний етап Всецерковної інтелектуальної гри «Хто? Де? Коли?», яка цього року була присвячена блаженним новомученикам УГКЦ. У завершальній грі взяло участь 28 команд, які представили всі єпархії та екзархати нашої Церкви в Україні, а також одна з Лондона.

Відбулася Всецерковна інтелектуальна гра «Хто? Де? Коли? — 2024»

Про це повідомила Патріарша катехитична комісія.

Метою конкурсу було вшанувати пам’ять новомучеників, поглибити знання про їхнє життя та духовні подвиги і наблизити їхні постаті до сучасної молоді. Тому, за словами заступника голови Патріаршої катехитичної комісії п. Назара Дуди, у цій грі «переможцем є кожен учасник, кожна команда. Бо, готуючись до конкурсу, вони запалили свої серця вогнем віри новомучеників, які тепер стануть прикладами для їх особистого духовного життя. А це і було головною метою цьогорічного конкурсу».

Кожна команда, яка дійшла до завершального етапу конкурсу, попередньо перемогла на парафіяльному, деканальному та єпархіальному рівнях гри. За словами голови журі о. Романа Гриджука, голови катехитичної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, це свідчить про велику наполегливість учасників. Голова жюрі побажав учасникам конкурсу завжди надихатися особами новомучеників і, як і вони, ніколи не боятися на своїй дорозі духовного життя.

Переможцями Всецерковної інтелектуальної гри «Хто? Де? Коли? — 2024» стали:

У першій віковій категорії (10–13 років)

1-ше місце: команда «Духовний скарб» (Сокальсько-Жовківська єпархія)

2-ге місце: команда «Позитивчики» (Львівська архиєпархія)

3-тє місце: команда Cor Dei (Коломийська єпархія)

У другій віковій категорії (14–17 років)

1-ше місце: команда «Провісники миру» (Івано-Франківська архиєпархія)

2-ге місце: команда «Світло Христа» (Коломийська єпархія)

3-тя місце: команда «СвітиТи» (Бучацька єпархія)

Довідка:

Всецерковну інтелектуальну гру «Хто? Де? Коли?» організовують Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ. Її мета — пошук нових шляхів мотивації дітей для поглиблення знань та наближення до Христа.

Цьогорічний конкурс був присвячений постатям блаженних новомучеників УГКЦ.

Базою для приготування стала книжка «Ті, що перемогли світ».