«Вервиця єднає» від понеділка, 5 вересня, до суботи, 10 вересня

10 вересня 2022, 20:00 1145

5 вересня молитву на вервиці у прямому ефірі «Живого ТБ» буде провадити о. Роман Ментух зі Львова, 6 вересня – о. Олег Панчиняк із Броварів на Київщині, 7 вересня – о. Андрій Кітик з Інсбрука (Австрія), 8 вересня – о. Зіновій Маланюк з Ярмолинців на Хмельниччині, 9 вересня – о. Роман Птасюк із Відня (Австрія), а 10 вересня – о. Юрій Дем’янчук із Кавська на Львівщині.

«Вервиця єднає» від понеділка, 5 вересня, до суботи, 10 вересня

Молитву на вервиці «Живе телебачення» у прямому ефірі транслює щоденно, починаючи від свята Покрову Пресвятої Богородиці. Початок молитви о 20:00 за київським часом.

Взяти участь у молитві можна на каналі «Живого ТБ» в YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

«Вервиця єднає» — така назва не випадкова, адже в цьому задумі відразу кілька ліній єдності. Передусім, наша молитва єднає українців з усього світу. Наша молитва єднає священнослужителя, який в ефірі провадить її, з усім загалом вірних. Наша молитва єднає єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня провадить молитву інший душпастир. Наша молитва єднає всіх нас у «молитві на українській землі», адже сестри відразу декількох згромаджень і добродійки виготовляють вервиці з бурштину, які можна придбати за цим посиланням.

#вервиця_єднає #УГКЦ

zhyve.tv


Дивіться також