В українській громаді ОАЕ вперше відбулося урочисте Святе Причастя

12 червня 2023, 10:34 210

Урочистість відбулася в день празника Зіслання Святого Духа, у церкві Святого Франциска Асизького у Джебел-Алі. До першої Сповіді й урочистого Святого Причастя приступило пʼять дітей віком від 8 до 15 років, які проживають у містах Дубай і Абу-Дабі.

В українській громаді ОАЕ вперше відбулося урочисте Святе Причастя

До цієї події дітей протягом року готував душпастир для українців греко-католиків ОАЕ о. Любомир Филипчак.

«Впродовж року діти поглиблювали свої знання про християнську віру і Бога. Вивчали молитви, Таїнства, Божі Заповіді, церковні свята й багато іншого», — зазначають на сторінці Української Греко-Католицької Церкви в Об’єднаних Арабських Еміратах.

«Сповідь — це таїнство примирення людини з Богом. Дитина, якій виповнилося 7–8 років, несе особисту відповідальність за власні вчинки і тому її треба навчити, що потрібно вміти перепрошувати Бога і ближнього за власні переступи та гріхи, щоб гідно приступати то Таїнства Євхаристії», — зазначив о. Любомир.

Заняття відбувалися як онлайн, так і офлайн, що дало можливість батькам та дітям слухати уроки катехизації і поглиблювати разом свої знання про Бога, Церкву та християнську віру загалом.

Усі першопричасники отримали сертифікати про пройдений курс й особливий подарунок — грамоту-благословення від Святішого Отця Папи Франциска.

«Нехай Господь укріпить кожну дитину та кожного з нас у Христовій вірі і дасть благодать Святого Духа бути добрими і практикуючими християнами», — резюмував о. Любомир Филипчак.

за матеріалами УГКЦ в ОАЕ