В Івано-Франківську відбувся гала-концерт XV Міжнародного фестивалю «Коляди на Майзлях»

29 грудня 2023, 21:18 112

У четвер, 28 грудня, у храмі Царя-Христа в Івано-Франківську відбувся гала-концерт XV Міжнародного фестивалю «Коляди на Майзлях», який розпочався у свято Різдва Христового, 25 грудня. До заходу долучився єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ Микола Семенишин.

Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Перед гала-концертом в осерді проведення фестивалю відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

На святковий гала-концерт завітали всі колективи, які впродовж трьох днів виступали на фестивалі, а також «Піккардійська терція», вірні, мешканці міста, запрошені гості, духовенство та представники влади. Ознайомитися з колективами можна за цим покликанням.

У п’ятницю, 29 грудня, у межах фестивалю відбувся завершальний концерт для військовослужбовців і сімей.