В Австралії відбувся благодійний вечір на підтримку українських захисників

30 вересня 2024, 09:06 17

20 вересня парафія Святого Івана Хрестителя в Перті (Австралія) спільно з адміністратором парафії о. Ігорем Головком організувала благодійні українські вечорниці для збору коштів на протезування українських військових.

В Австралії відбувся благодійний вечір на підтримку українських захисників

Про це повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла.

Захід відбувся в залі імені митрополита Андрея Шептицького й об’єднав представників усіх поколінь української громади Перта. Ведучими були Сергій Погребняк та Юлія Іванова. Для гостей заходу діти підготували святкову програму та виступи.

Завдяки підтримці громади й активній праці організаторів вдалося зібрати понад 5 000 доларів.

Розповідаючи про мету заходу, о. Ігор Головко зазначив, що «ми прагнули об’єднати наші зусилля та організації, щоби спільно працювати на перемогу і благо нашого народу, а також підтримати наших захисників».

Усі зібрані кошти організатори передали ієромонаху Свято-Успенської унівської лаври УГКЦ, відомому волонтерові о. Макарію Дутці, який зібрав для потреб ЗСУ вже понад 14 мільйонів гривень.

У відеозверненні о. Макарій висловив щиру подяку о. Ігорю та всім жертводавцям із Перта за їхню допомогу та жертовність. Він також повідомив, що зібрані кошти будуть використані для оплати протезування військового ЗСУ, сержанта Олександра Молдаховського. «Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Дорогі українці, які зібралися в місті Перт у Західній Австралії. З Богом і разом з вами до перемоги!» — додав о. Макарій.

«Наприкінці заходу багато людей підходили і дякували, наголошуючи, що таких подій, як наша, у Перті давно не було. Ми вдячні Богові за можливість згуртувати українську громаду заради допомоги нашим захисникам», — підсумував о. Ігор Головко.