В англійському Бері провели екуменічну молитву за мир в Україні

23 лютого 2023, 09:30 121

В м. Бері, що поблизу Манчестера (Велика Британія), у храмі Пресвятої Богородиці відбулася екуменічна молитва за перемогу України над лютим ворогом, що нищить українську землю та народ. Участь у молитві взяли хористи парафії Успіння Пресвятої Богородиці разом зі своїм священником о. Андрієм Цяпутою.

В англійському Бері провели екуменічну молитву за мир в Україні

Новостворений хор греко-католицької парафії у Манчестері представляв на екуменічній молитві Українську Греко-Католицьку Церкву. Молитовний спів під час спільної молитви перетворився на крик душ українців до Бога про порятунок та захист від навали ворогів.

«Бог бачив і чув вас, дорогі наші молитвенники, — подякував хористам о. Андрій Цяпута. — Нехай Господь Бог благословить кожного з вас і ваші родини, сім’ї і дарує нашій багатостраждальній Україні перемогу, мир і спокій».

за матеріалами парафії Успіння Пресвятої Богородиці у Манчестері