«Усмішка української молоді є надією вашого народу», — брати Тезе Блаженнішому Святославові

20 травня 2024, 10:03 96

У межах візиту солідарності братів із Тезе Бенуа і Норберта, на чолі з новим настоятелем братом Метью, відбулася зустрілися з єпископами Архиєрейського Синоду УГКЦ у Марійському духовному центрі «Зарваниця», зокрема, з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом.

Про це йдеться на сайті «ДивенСвіт».

Патріарх подякував братам за підтримку і солідарність з українським народом, за гуманітарну допомогу та ініціативи для молоді, а також за їхню відвагу і візит в Україну, що є знаком близькості до нашого страждального українського народу.

Брати ж запевнили в постійній молитві, а також у тому, що мета їхнього перебування в Україні — бути разом з українським народом, молитися з українською молоддю, щоби чути й відчути біль України, і потім про нього розказувати тисячам молодих людей, які цього літа відвідуватимуть їхнє селище Тезе.

Окрім цього, у межах візиту братів Тезе в Україну, що відбувся за сприянням Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, брати мали низку зустрічей із молоддю в різних куточках України. Вони взяли участь у трьох молитвах у стилі Тезе: у храмі Святої Софії УГКЦ при Українському католицькому університеті у Львові, в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Тернополя та храмі Святого Миколая РКЦ у Києві.

У кожному з місць перебування і молитви брати залюбки спілкувалися з молоддю й уважно слухали її свідчення про страждання українського народу. Відвідали Житомир, Ірпінь та Бучу, а також Марсове поле на Личаківському кладовищі, де поховано багато військових, щоб ще більше перейнятися пережитим болем і на власні очі побачити рани нашої України.

«Ми приїхали сюди, як паломники. Протягом цих днів багато слухаємо, — слухаємо молодь, дорослих, священників, мирян. Слухаємо їхні історії. Ми бачимо і чуємо ваші труднощі, а також мужність і відвагу. Ми тут для того, щоб виявити солідарність із вами і вашим народом. Ми вас любимо і не забуваємо. Тож молимося, довіряючи в руки Божі всіх страждаючих, усіх тих, хто загинув, — все довіряємо Богові», — звернувся до молоді брат Метью, новообраний настоятель спільноти Тезе на молитві в Тернополі.