Упокоївся в Бозі отець Роман Мірчук (розклад похоронних богослужінь)

24 квітня 2024, 15:20 1645

Сьогодні, 24 квітня 2024 року, на 74-му році життя після тривалої недуги упокоївся в Бозі митрофорний протоієрей Роман Мірчук. Священник відійшов у вічність о 8:05 у будинку милосердя Святої Вероніки сестер Воплоченого Слова в с. Петрикові поблизу Тернополя.

Упокоївся в Бозі отець Роман Мірчук (розклад похоронних богослужінь)

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату.

Розклад похоронних богослужінь

Середа, 24 квітня

20:00 — священничий парастас у каплиці семінарії в Рудно.

Тіло покійного о. Романа Мірчука перебуватиме в каплиці семінарії в Рудно до 14:00 25 квітня, де буде нагода помолитися за його упокій і попрощатися з ним.

Четвер, 25 квітня

14:00 — панахида і перевезення тіла до с. Добрівляни Стрийського району Львівської області.
16:00 — зустріч тіла в Добрівлянах на початку села.
17:00 — священничий парастас, Чин похорону, читання Євангелія.
18:00 — заупокійна Божественна Літургія.

П’ятниця, 26 квітня

12:00 — Чин священничого похорону.

Згідно з волею покійного о. Романа, його тіло буде поховано в Добрівлянах.

Біографічна довідка

Отець Роман Орест Мірчук народився 13 вересня 1950 року в Мюнхені (Німеччина). У 1952 році з родиною переїхав до Філадельфії (США). Навчався у початковій школі Святого Василія Великого, середній школі імені кардинала Даґерті та коледжі Ла Салл, де здобув бакалаврат з історії.

У 1972 році вступив у католицький університет та семінарію Святого Йосафата у Вашингтоні. Навчання закінчив 1975 року зі ступнем бакалавра богослов’я та магістра середньовічної східно-європейської історії. З молодості був членом Спілки української молоді (СУМ).

10 липня 1976 року прийняв ієрейські свячення з рук владики Василя Лостена. Був парохом багатьох парохій у США, де за роки сумлінної праці здобув авторитет серед духовенства і парафіян.

Від 1994 року до 1999 року виконував уряд віцеректора Львівської духовної семінарії Святого Духа у с. Рудно поблизу Львова.

З 2015 року о. Роман здійснюював душпастирське служіння в Одеському екзархаті: на парафії Покрову Пресвятої Богородиці в Миколаєві та парафії Вознесіння Господнього в Одесі.