УГКЦ у США організовує Всеамериканську українську прощу для молоді

23 березня 2023, 22:05 163

У червні 2023 року Українська Католицька Церква у Сполучених Штатах Америки проведе Всеамериканську молодіжну прощу, яка відбудеться у церкві Покрову Пресвятої Богородиці в м. Пармі, штат Огайо.

УГКЦ у США організовує Всеамериканську українську прощу для молоді

Про це повідомляє єпископ єпархії Святого Йосафата владика Богдан Данило у відеозверненні.

Владика Богдан від імені єпископів і священників Філадельфійської архиєпархії та Чиказької, Стемфордської і Пармської єпархій запрошує молодь приєднатися до прощі, яка відбудеться 16–18 червня.

«Я щиросердечно запрошую вас 16–18 червня 2023 року зібратися тут на спільну молитву, на розважання про роль родини в житті, пізнання себе, а також для проведення чудового часу з іншими молодими людьми», — промовив у відеозверненні єпископ.

Цього року Українська Католицька Церква у США планує провести прощу через Клівленд Метро Парк, щоб разом зустрітися з усіх куточків Америки: Каліфорнії, Філадельфії, Пітсбурга, Чикаго, Нью-Йорка, Коннектикута.

«Щиросердечно запрошую вас приєднатися до Всеамериканської української прощі!» — закликав владика Богдан українську молодь у США.

Окрім цього, молодіжна спільнота храму Покрову Пресвятої Богородиці закликала приєднатися до прощі, щоби зустрітися зі старими друзями, відчути Бога та рідну Україну.