Учасники товариства «Обнова» здійснили другу пішу прощу до Страдчу

23 вересня 2024, 14:10 1

Нещодавно представники Федерації українських католицьких академічних і студентських товариств «Обнова» здійснили пішу Всеобновлянську прощу до Страдчу.

Учасники товариства «Обнова» здійснили другу пішу прощу до Страдчу

Про це повідомляє інформаційна реферантура ФУКАСТ «Обнова».

У пішому паломництві взяли участь члени студентських та академічних товариств із Тернополя, Львова і Києва. Вибір місця був символічним, адже саме у Страдчі на Львівщині спочиває перший духівник товариства — блаженний священномученик о. Микола Конрад.

Проща розпочалася зі спільної молитви у крипті львівського архикатедрального собору Святого Юрія, де спочивають засновники товариства — митрополит Андрей Шептицький та патріарх Йосиф Сліпий. Побувавши в соборі, молодь вирушила до Страдчу.

У святому місці паломники вшанували пам’ять блаженного священномученика о. Миколи біля його могили. До того ж пройшли Хресну дорогу.

Також для учасників товариств провели екскурсію унікальним монастирським комплексом, який розташований у печерах.

Вечірній час було присвячено роздумам про товариство.

Завершилася проща Святою Літургією, де молилися за товариство.

Варто додати, цей захід став важливим етапом підготовки до відзначення 95-річчя заснування товариства, підтвердивши незмінність місії та єдність поколінь.