У Зарваниці відбулася проща працівників сільських господарств

28 червня 2023, 13:34 56

24 червня в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася XVI професійна проща працівників агропромислового комплексу Тернопільщини. Традиційно прикінці червня, напередодні періоду жнив, уже 16-й рік поспіль вони беруть участь у професійному паломництві, щоб попросити Божого благословення на щасливий збір урожаю.

У Зарваниці відбулася проща працівників сільських господарств

Участь у паломництві взяли працівники Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОВА, керівники сільськогосподарських підприємств, очільники та працівники фермерських господарств нашої області.

Центральною подією прощі стала Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, у малій базиліці Зарваницької Матері Божої. З архиєреєм співслужили ректор Марійського духовного центру о. Володимир Фірман і сотрудник о. Андрій Шалай.

Після спільної молитви владика Теодор щиро привітав заступника голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктора Устенка, директора Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОВА Володимира Стахіва, працівників департаменту й усіх паломників, які прибули до відпустового центру. Він подякував за їхню невтомну й необхідну під час війни працю і любов до рідної землі.

Також владика висловив подяку аграріям за щорічне сприяння в організації всеукраїнських прощ. Провідним працівникам галузі архиєрей вручив подячні грамоти. На знак вдячності за багаторічну духовну опіку та на згадку про паломництво аграрії подарували паломницькому центру церковні речі. На завершення в каплиці над джерелом відбулося освячення води та зроблено спільне фото учасників паломництва.

за матеріалом Тернопільсько-Зборівської архиєпархії