У Запоріжжі відбувся вишкіл аніматорів Донецького екзархату

4 липня 2023, 12:03 41

Від 19 до 21 червня при парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Запоріжжі відбувся вишкіл аніматорів для християнських таборів у Донецькому екзархаті. Участь взяло 15 випускників формаційного курсу «Бути поруч».

У Запоріжжі відбувся вишкіл аніматорів Донецького екзархату

Протягом трьох днів аніматори практикувалися у проведенні різноманітних ігор на згуртованість, бансів, майстер-класів, сценок, співів і розробці розкладу табору. Кожен з учасників вишколу був активним, проявляв свої здібності та вміння. Навчилися працювати не лише в маленьких групках, а і як одна велика команда. А щовечора аніматори збиралися разом у храмі на молитву в стилі Тезе, ще більше єднаючись між собою та з Христом.

Однією з важливих подій вишколу була також презентація посібника для аніматорів «Наметовий цирк „Капелюшок“», який розробила спільнота молоді-місіонерів „НеОдин“ для Донецького екзархату. Великі та малі ігри, теми для обговорень, гнучкий розклад, сценарій вистави, пісні з нотами та аудіофайлами та багато іншої корисної інформації. Завантажити пдф-файл посібника можна за посиланням.

Вишкіл провели форматори спільноти «НеОдин» бр. Михайло Костів, Юра Підлиський та Оля Підлиська.

за матеріалами пресслужби Донецького екзархату